Tacki Mac Grip Texture gumová koncovka hokejky

Tento produkt již není na skladě

Nový produkt

200 Kč s DPH

-55 Kč

145 Kč s DPH

Sleva!

Grip Texture - nejtenší vrstva pro většinu hráčů. Vhodná i na juniorské hokjeky.

Nikdy předtím jste neměli tak skvělou koncovku na holi!

Grip Texture - nejtenší vrstva pro většinu hráčů. Vhodná i na juniorské hokjeky.

Délka gripu 7" = 17,8 cm. Délku si můžete libovolně zakrátit třeba nůžkama podle libosti.

Grip je poměrně snadné nasadit. V případě potřeby či zvědavosti koukněte na videonávod.

Tento speciální grip je vhodný pro ty, kdo mají rádi velmi tenkou omotávku se tenší "bambulí" na konci shaftu. Takže je vhodná i pro nejmenší hokejisty, díky níž jim hokejka více drží v dlani.

Bez ohledu na typ nebo úroveň hry - led, in-line nebo pozemní hokej, profík, hobík nebo dítě - Tacki-Mac vyvinul grip, který hokejisté nikdy nemohli získat z pásky a který ocenění každý hokejista v každém věku.

Velkou výhodou gripu od Tacki Mac je dlouhá životnost - což u hobby hráčů znamená stejnou výdrž gripu jako hokejky. Dále grip "nenasakuje" zápachem jako klasická či gripová páska. Navíc v případě, že vám hokejka spadne na led a do sněhu, tak nenasákavý materiál slibuje naopak větší přilnavost k dlani. Navíc stačí pouze osušit hadrem.

Největší výhodou a benefitem tohoto gripu je to, že zároveň prodlužujete životnost dlaně hokejové rukavice - méně trhá/opotřebovává dlaň v porvnání s klasickou či gripovou páskou.

V současné době stále více hráčů z NHL a KHL využívá Command Grip od Tacki-Mac - model Ribbed Kane je vyrobený odlitek pro profi hvězdu, kterou je - Patrick Kane

Doporučujeme použít pouze na 1 hůl. Ovšem v rámci úspor jsou kutilové schopni si grip sundat a nainstalovat opětovně, což ovšem nedoporučujeme.

Pořizovací cena se může zdát větší, nicméně pokud vám vydrží hůl déle, tak je v porovnáním s klasickou či gripovou páskou levnější, podle toho, jak často si koncovku přemotáváte. A jak jsem zmínil, vliv na prodloužení životnosti dlaní je fenomenální.

Velice jednoduchá instalace. Zvládnete nasadit grip do 1 - 2 minut.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

27 dalších produktů ve stejné kategorii: