ULHS

Umělý led Hockey Stars

Produkt na objednávku. Standardně cca 2 měsíce

Nový produkt

11 999 Kč s DPH

Trénujte v bruslích kdykoliv Vás napadne,

Náš umělý led Vám poskytne váš tréninkový prostor.

Vhodný pro vnitřní i venkovní použití a to celoročně

Umělý led Hockey Stars je tvořen deskou z umělého ledu poslední generace. Je samomazací a nepotřebuje jakoukoliv emulzi.

Deska je s UV ochranou. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití a to celoročně. Na našem ledě můžete bruslit v jakémkoliv počasí, v jakoukoliv dobu či jakémkoliv období.

Při použití moderních a ekologicky přátelských materiálů se bruslení stává více než jen zimním sportem.

Hockey Stars umělá bruslící plocha je vyrobena z vysokomolekulárních polyethylenových desek, které umožňují dokonalé bruslení. Tato plocha je samomazací a uvolňuje mazací molekuly samovolně.

Rozdíl koeficientu tření mezi klasickým ledem a naším umělým ledem je 5-10%, což z něj činí ideální substituci klasického ledu pro domácí trénink.

Žádné náklady navíc, žádné mražení, žádná voda, žádná elekřina, žádná kluzná emulze. I něco z těchto zmíněných věcí samozřejmě potřebovat vudete, ale na úklid.

Údržba je velmi jednoduchá, stačí pouze omést smetákem nebo vysát vysavačem, omývá se pouze čistou vodou bez jakýchkoliv chemikálií či čistících prostředků. Životnost je údávána z výroby kolem 15ti let.

Tvar kluziště nehraje vůbec žádnou roli, jen musíme počítat s prořezem desek, jelikož se prodávají po celých kusech.

Existuje mnoho možností  - tvar bruslicí plochy a ohraničení  je pouze na Vás. Podmínkou je pouze pevný a rovný podklad, díky kterému desky perfektně sedí a bruslení se stává komfortním a plně funkčním.

Instalace na trávě je možná taky, ale je potřeba podsypat třeba pískem a překrýt např. geotextilíí, apod... Více Vám poradíme či vymyslíme pro vás přesně vhodný typ instalace.

Parametry:

Rozměr desky: 2000 x 1190 mm
Váha desky: cca 40 kg
Tloušťka desky: 18 mm
Systém pero-drážka umožňuje dokonale "sedící" spoj a to bez obav z "vyskakování" desek, jako se to může stát u Puzzle systému.

Desky mohou být používány oboustraně, což prodlužuje životnost klužiště, ale je potřeba myslet, aby spodní strana byla při instalaci chráněna ....

TENTO TYP LEDU JE VYUŽÍVÁN V NÁRODNÍM TRÉNINKOVÉM CENTRU MLÁDEŽE ČSLH! Dále v tréninkovém a diagnostickém centrum Sport Challenge ve Vítkovicích, Síní slávy ČSLH na Harfě, HFL Training Center v Praze i Litoměřicích, atd...

Doprava a instalace dohodou po předešlé domluvě. 

Pro aktuální výši ceny jedné desky nás prosím kontaktujte.

3 dalších produktů ve stejné kategorii: