Hockey Stars - O nás

Hockey Stars je e-shopem zabývajícím se prodejem profesionálních hokejových pomůcek a hokejového vybavení.

Jsme nově vzniklým e-shopem, ale zkušenosti s prodejem hokejových pomůcek máme dlouholeté a bohaté.

Tento e-shop budeme časem rozvíjet a rozšiřovat nabídku tak, abychom pokryli zprvu nejčastější poptávku různého druhu zboží.

Primární zaměření budeme mít na střelecké desky a umělé ledové plochy. Naše střelecké desky Hockey Stars jsou na trhu nové, ale pouze označením. Materíál je lety vyzkoušen a za jeho kvalitu ručíme.

Chceme nabídnout všem hráčům, dětem i rodičům možnost zakoupit si u nás střeleckou desku na trénink střelby a stickhandlingu a to za tak přijatelné ceny, že nebudete mít potřebu hledat alternativu, která nebývá vždy adekvátní a nemá potřebné parametry pro kvalitní trénink.

Budeme chtít být nejlevnější, ale ne za každou cenu, jako je například nabízení FAKE produktů nebo nekvalitních náhrad.

E-shop bude zaměřen a zobrazovat aktuální skladové zásoby, které máme naskladněny ve vlastním skladu. V případě nabídky hokejové výstroje se zaměřeníme na nabídku od našich dodavatelů, kterou převážně skladem nepovedeme a budeme se odkazovat na externí sklad.

Velice úzce spolupracujeme s profesionálním tréninkovým centrem  HFL training Center které vám nabízí možnost trénovat individuálně a zlepšovat své hokejové dovednosti, které každý TOP hráč potřebuje.