Hockey Stars Střelecká deska PRO 1,5x0,75m

Ihned k odeslání

Nový produkt

1 299 Kč s DPH

  • 3 mm
  • 5 mm

Hockey Stars speciální střelecká deska středního rozměru pro nácvik hokejové střelby je vyrobena ze směsi vysoko hustotního polyethylenu a speciálních polymerů užívaných při výrobě umělého ledu. Kluzností se velmi přibližuje umělému ledu. 

Základní rozměr 150 x 75 cm a tloušťka 5 mm

Deska dostupná v tloušťkách 2, 3 a 5 mm

Hockey Stars speciální střelecká deska středního rozměru pro nácvik hokejové střelby je vyrobena ze směsi vysoko hustotního polyethylenu a speciálních polymerů užívaných při výrobě umělého ledu. Kluzností se velmi přibližuje umělému ledu. Jedná se o desku z vysoce kvalitního materiálu. Má výbornou kluznost, srovnatelnou s umělým ledem, jen na ní nedoporučuji bruslit. Je vhodná jak pro vnitřní tak i pro venkovní použití. Nejčastěji se využívá ke střelbě. Ojediněle se využívá ke stickhandlingu a to spíše pro menší hráče. Deska není s UV filtrem a proto pro prodloužení životnosti doporučuji skladovat v interiéru.  Deska je mrazuvzdorná.

Deska je vhodná i na střelbu z nezpevněného povrchu (tráva, ...) Díky síle 5 mm je schopná i rozložit nerovnosti a díky tomu z ní lze střílet bez větších problémů na nerovném povrchu. Samozřejmě doporučuji pokládat na rovnější povrch a v případě střelby z trávníku, na posečenou trávu.

Při střelbě nestoupejte na desku, mohlo by dojít k vašemu zranění, v případě, že by se deska na podkladu posunula a vy s ní uklouzli!!

Pro snadné přenášení je deska vybavena otvory pro prsty.

Základní rozměr desky - 150 x 75 cm, tloušťka 5 mm

Tloušťku desky lze měnit dle nabídky v rolovacím menu. Deska dostupná v tloušťkách 2, 3 a 5 mm

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

8 dalších produktů ve stejné kategorii: