Hockey Stars Střelecká deska Comfort 2x1m

Ihned k odeslání

Nový produkt

795 Kč s DPH

  • 2 mm
  • 3 mm
  • 5 mm

Hockey Stars speciální střelecká deska středně většího rozměru pro nácvik hokejové střelby a stickhandlingu je vyrobena ze směsi vysoko hustotního polyethylenu a speciálních polymerů užívaných při výrobě umělého ledu. Kluzností se velmi přibližuje umělému ledu.

Základní rozměr 200 x 100 cm a tloušťka 2 mm

Deska dostupná v tloušťkách 2, 3 a 5 mm

Hockey Stars speciální střelecká deska středně většího rozměru pro nácvik hokejové střelby a stickhandlingu je vyrobena ze směsi vysoko hustotního polyethylenu. Jedná se o desku z vysoce kvalitního materiálu. Má výbornou kluznost, kterou se blíží k srovnatelnosti s umělým ledem. Je vhodná jak pro vnitřní tak i pro venkovní použití. Deska není s UV filtrem a proto pro prodloužení životnosti doporučuji skladovat v interiéru NESROLOVANOU.  Deska je mrazuvzdorná. 

V případě plánovaného využití na stickhandling doporučuji použít sílu 3 mm a to z důvodu, že 2 mm desky mají tendenci ke vzniku menších vlnek po rozmotání (není vadou výrobku), což může znemožnit práci s pukem, ale zároveň při střelbě to až tak nevadí.

Deska v tloušťce 5 mm je vhodná i na střelbu z nezpevněného povrchu (tráva, ...). Samozřejmě doporučuji pokládat na rovnější povrch a v případě střelby z trávníku, na posečenou trávu.

Při střelbě nestoupejte na desku, mohlo by dojít k vašemu zranění, v případě, že by se deska na podkladu posunula a vy s ní uklouzli!!

Při síle 5 mm jsou nachystány otvory pro prsty na pohodlné přenášení.

Při tloušťkách 2 nebo 3 mm jde deska elegantně srolovat pro přenos či přesun.

Základní rozměr desky - 200 x 100 cm, tloušťka 2 mm

Tloušťku desky lze měnit dle nabídky v rolovacím menu. Deska dostupná v tloušťkách 2, 3 a 5 mm

8 dalších produktů ve stejné kategorii: