Hockey Stars Střelecká deska All-star 3x1,5m

Ihned k odeslání

Nový produkt

1 799 Kč s DPH

  • 2 mm
  • 3 mm
  • 5 mm

Hockey Stars speciální střelecká deska největšího rozměru pro nácvik hokejové střelby a stickhandlingu je vyrobena ze směsi vysoko hustotního polyethylenu a speciálních polymerů užívaných při výrobě umělého ledu. Kluzností se velmi přibližuje umělému ledu.

Základní rozměr 300 x 150 cm a tloušťka 2 mm

Deska dostupná v tloušťkách 2, 3 a 5 mm

Hockey Stars speciální střelecká deska největšího rozměru pro nácvik hokejové střelby a stickhandlingu je vyrobena ze směsi vysoko hustotního polyethylenu a speciálních polymerů užívaných při výrobě umělého ledu. Kluzností se velmi přibližuje umělému ledu. Je vhodná jak pro vnitřní tak i pro venkovní použití.Deska není s UV filtrem a proto pro prodloužení životnosti doporučuji skladovat v interiéru.  Deska je mrazuvzdorná. 

V případě plánovaného využití na stickhandling doporučuji použít sílu 3 mm a to z důvodu, že 2 mm desky mají tendenci ke vzniku menších vlnek po rozmotání (není vadou výrobku), což může znemožnit práci s pukem, ale zároveň při střelbě to až tak nevadí.

Deska v tloušťce 5 mm je vhodná i na střelbu z nezpevněného povrchu (tráva, ...). Samozřejmě doporučuji pokládat na rovnější povrch a v případě střelby z trávníku, na posečenou trávu.

Při střelbě nestoupejte na desku, mohlo by dojít k vašemu zranění, v případě, že by se deska na podkladu posunula a vy s ní uklouzli!!

Při síle 5 mm jsou nachystány otvory pro prsty na pohodlné přenášení.

Při tloušťkách 2 nebo 3 mm jde deska elegantně srolovat pro přenos či přesun.

Základní rozměr desky - 300 x 150 cm, tloušťka 2 mm

Tloušťku desky lze měnit dle nabídky v rolovacím menu. Deska dostupná v tloušťkách 2, 3 a 5 mm

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

8 dalších produktů ve stejné kategorii: