Tacki Mac Grip Ribbed gumová koncovka hokejky

Ihned k odeslání

Nový produkt

200 Kč s DPH

-55 Kč

145 Kč s DPH

Sleva!

Grip Ribbed - silnější vrstva pro větší ruku

Nikdy předtím jste neměli tak skvělou koncovku na holi!

Grip Ribbed - silnější vrstva pro větší ruku.

Délka gripu 7" = 17,8 cm. Délku si můžete libovolně zakrátit třeba nůžkama podle libosti.

Grip je poměrně snadné nasadit. V případě potřeby či zvědavosti koukněte na videonávod.

Tento speciální grip je vhodný pro ty, kdo mají rádi silnější omotávku se silnější "bambulí" na konci shaftu.

Bez ohledu na typ nebo úroveň hry - led, in-line nebo pozemní hokej, profík, hobík nebo dítě - Tacki-Mac vyvinul grip, který hokejisté nikdy nemohli získat z pásky a který ocenění každý hokejista v každém věku.

Velkou výhodou gripu od Tacki Mac je dlouhá životnost - což u hobby hráčů znamená stejnou výdrž gripu jako hokejky. Dále grip "nenasakuje" zápachem jako klasická či gripová páska. Navíc v případě, že vám hokejka spadne na led a do sněhu, tak nenasákavý materiál slibuje naopak větší přilnavost k dlani. Navíc stačí pouze osušit hadrem.

Největší výhodou a benefitem tohoto gripu je to, že zároveň prodlužujete životnost dlaně hokejové rukavice - méně trhá/opotřebovává dlaň v porvnání s klasickou či gripovou páskou.

V současné době stále více hráčů z NHL a KHL využívá Command Grip od Tacki-Mac - model Ribbed Kane je vyrobený odlitek pro profi hvězdu, kterou je - Patrick Kane

Doporučujeme použít pouze na 1 hůl. Ovšem v rámci úspor jsou kutilové schopni si grip sundat a nainstalovat opětovně, což ovšem nedoporučujeme.

Pořizovací cena se může zdát větší, nicméně pokud vám vydrží hůl déle, tak je v porovnáním s klasickou či gripovou páskou levnější, podle toho, jak často si koncovku přemotáváte. A jak jsem zmínil, vliv na prodloužení životnosti dlaní je fenomenální.

Velice jednoduchá instalace. Zvládnete nasadit grip do 1 - 2 minut.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

27 dalších produktů ve stejné kategorii: