HFLSPP

Střelecká deska HFL Shooting Pad PRO

Ihned k odeslání

Nový produkt

1 990 Kč s DPH

-391 Kč

1 599 Kč s DPH

Sleva!

HFL střelecká deska PRO středního rozměru pro nácvik hokejové střelby je vyrobena ze směsi vysoko hustotního polyethylenu a speciálních polymerů užívaných při výrobě umělého ledu. 

Rozměr 150 x 75 cm a tloušťka 5 mm

HFL střelecká deska PRO středního rozměru pro nácvik hokejové střelby je vyrobena ze směsi vysoko hustotního polyethylenu a speciálních polymerů užívaných při výrobě umělého ledu.  Má výbornou kluznost. Je vhodná jak pro vnitřní tak i pro venkovní použití. Vzhledem k rozměru je spíše vhodná ke střelbě. K stickhandlingu je využívána méně a to spíše menšími hráči. Deska není s UV filtrem a proto pro prodloužení životnosti doporučuji skladovat v interiéru.  Deska je mrazuvzdorná.

Pro snadné přenášení je deska vybavena madlem.

Deska je vhodná i na střelbu z nezpevněného povrchu (tráva, ...) Díky síle 5 mm je schopná i rozložit nerovnosti a díky tomu z ní lze střílet bez větších problémů na nerovném povrchu. Samozřejmě doporučuji pokládat na rovnější povrch a v případě střelby z trávníku, na posečenou trávu.

Při střelbě nestoupejte na desku, mohlo by dojít k vašemu zranění, v případě, že by se deska na podkladu posunula a vy s ní uklouzli!!

Pro snadné přenášení je deska vybavena madlem.

Základní rozměr desky - 150 x 75 cm, tloušťka 5 mm

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

8 dalších produktů ve stejné kategorii: